Jak zaaplikować kotu tabletkę?

1) Weź kota na ręce jak niemowlę. Obejmij pysk kota palcem wskazującym i kciukiem, lekko naciśnij, gdy kot otworzy pysk włóż tabletkę, pozwól mu zamknąć pysk i przełknąć.

2) Podnieś tabletkę z podłogi, a kota wyciągnij spod tapczanu. Powtórz proces jeszcze raz.

3) Ponownie wyciągnij kota spod łóżka, wyrzuć rozłamaną tabletkę.

4) Weź nową tabletkę, weź kota na ręce jednocześnie trzymając wierzgające kończyny. Rozewrzyj mocno pysk kota, wepchnij tabletkę jak najgłębiej, zaciśnij kotu pysk.

5) Wyłów tabletkę z akwarium, a kota spod szafy. Zawołaj żonę (męża) kogokolwiek do pomocy.

6) Przyduś kota do podłogi, nie przejmuj się chrapliwymi dźwiękami wydawanymi prze niego. Żona/ ktokolwiek niech przytrzyma głowę kota tak, aby, wepchnąć linijkę między jego zęby. Następnie wsuń w rozwartą paszczę tabletkę, zamknij pysk i pogłaszcz go po gardle- niech przełknie.

7) Zdejmij kota z karniszy, rozpakuj kolejną tabletkę (trzeba będzie wymienić firanki i posprzątać resztki doniczek…)

8) Owiń kota ręcznikiem, pomocnik niech położy się na kocie tak, aby wystawała tylko głowa. Otwórz kotu pysk i przy pomocy słomki do napojów wdmuchnij energicznie tabletkę w gardło.

9) Sprawdź, czy tabletki nie są szkodliwe dla ludzi, zapij szklanką mleka, zdezynfekuj podrapane ramiona pomocnika, zapierz plamy krwi na dywanie.

10) Przynieś kota z balkonu, weź kolejną tabletkę, przytrzaśnij kota drzwiami od szafy tak, aby wystawała tylko głowa- rozewrzyj pysk łyżką, strzel tabletką z gumki „recepturki” między rozwarte zęby.

11) Drzwi od szafy do wymiany… Przynieś butelkę wódki- przemyj ranę na policzku, sprawdź czy masz aktualne szczepienie na tężec, wypij kieliszek wódki, niech ukoi ból.

12) Przynieś drabinę i ściągnij cholernego kota z drzewa, przeproś przechodzącego sąsiada za zasłyszane inwektywy pod adresem sierściucha.

13) Skrępuj wijące się cielsko sznurkiem, przywiąż do nogi stołowej. Weź skórzane rękawice, kolejną tabletkę i zdecydowanym ruchem wepchnij tabletkę do gardła kota, popychając kawałkiem pasztetowej. Zalej szklanką mleka- nich przełknie!

14) Wypij kieliszek wódki i pozwól odwieźć się na pogotowie. Postaraj się nie ruszać, gdy doktor będzie wydłubywał z twego oka resztki tabletki i szył rozprutą dłoń.

15) Zadzwoń gdziekolwiek i dowiedz się, czy ktoś przygarnie tego mutanta z piekła rodem. Jutro kupisz sobie chomika…

16) Ale jeśli kochasz swego kotka- przyjdź do NAS – zaaplikujemy tabletkę za Ciebie lub pokażemy jak bezpiecznie tego dokonać☺