Aktualności

Na tapecie...:

  • W związku ze zwiększoną aktywnością kleszczy oraz coraz większą liczbą przypadków babeszjozy u psów w naszym regionie, przypominamy i zachęcamy do ochrony czworonogów przed tymi pasożytami! Krople należy aplikować co 3-4 tygodnie na skórę w dwudniowym odstępie od jakichkolwiek kąpieli. Dostępne są również tabletki aplikowane raz na 3 miesiące.

 

  • Miło nam poinformować, że zwyciężyliśmy w Plebiscycie Gazety Pomorskiej na Najpopularniejszy Gabinet Weterynaryjny w Regionie! To zasługa naszych wiernych Klientów, dlatego dziękujemy Państwu serdecznie!

 

  •  UWAGA!! Piesek, suka labrador 5 lat, niesterylizowana, pilnie szuka nowego domu!!! Jest bardzo pozytywnie nastawiona do obcych ludzi i zwierząt, bardzo łagodna i przyjazna, idealna do domu z dziećmi. Niestety ze względu na silny związek z właścicielem musi znaleźć dom poza Czerskiem. Dodatkowe informacje w gabinecie lub telefonicznie. Prosimy o pomoc.

 

  • Szczenięta owczarka środkowoazjatyckiego, z bardzo dobrej hodowli, ufne i gotowe pokochać nowych właścicieli, świetne psy stróżujące czekają na kupno u hodowcy. Mają 3 miesiące( 02.2016), zdjęcie na rączkach u Doktora w Galerii. Kontakt do hodowcy u nas w Przychodni.

 

  • AKCJA STERYLIZACJI MARZEC 2016!!! Po raz kolejny ruszamy z akcją sterylizacji- przez cały marzec zabiegi będą w obniżonych cenach, prosimy o wcześniejszą rejestrację- telefonicznie lub w przychodni.